Interprovinciaal 3 sterren – label

   

 

De definitieve uitslag van de voorbije audit is binnen. Een bevestiging dat de komende drie seizoenen KFC Varsenare  Interprovinciaal Voetbal mag aanbieden aan onze jeugd. Op het auditverslag kregen we een extra pluim voor onze organisatie en consequente visie op jeugdvoetbal.

 

De investeringen van de club, de inzet van onze mensen in de sportieve cel en dagelijks bestuur, … én de inspanning van de gemeente (aanleg kunstgrasveld) hebben bijgevolg geloond.

 

De opluchting is groot want Voetbal Vlaanderen had vooraf aangekondigd dat de norm om de nodige sterren te behalen voor IP-voetbal significant hoger kwam te liggen. 

Hierbij willen we alle vrijwilligers binnen onze club van harte bedanken voor de inspanningen, elke dag opnieuw. Voor hen is dit nieuwe label voor Interprovinciaal Voetbal een terechte beloning voor het harde werk. Proficiat!