Uitnodiging info-avond jeugd 27/06/2018

Beste speler van KFC Varsenare,

Geachte ouder(s),

 

Het voetbalseizoen 2017-2018 zindert nog na, en toch wij moeten ons reeds voorbereiden op het nieuwe seizoen.

Na de jammerlijke terugval van ons eerste elftal naar de tweede provinciale reeks, maar met het opkrikken van onze eigen jeugd in het eerste elftal naar 73% en de zeer degelijke prestaties van onze jeugdopleiding kijken we al reikhalzend uit naar hoe iedereen zich zal manifesteren tijdens de jaargang 2018-2019.

Een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis van KFC Varsenare zal geschreven worden. Er zal een totaal nieuwe wind waaien doorheen onze jeugdwerking, mede door de inbreng van onze nieuwe jeugdcoördinator, Tim Van der Elst.

Wij kijken graag vooruit om zo goed mogelijk voorbereid te zijn.

Daarom wordt u vriendelijk uitgenodigd om aanwezig te zijn op onze info-avond van woensdag 27 juni 2018.

Deze gaat door in de grote kantine van KFC Varsenare en start om 19 u., voor alle spelers tot en met de groep IPU19.

Op deze avond worden de verschillende (nieuwe) trainers en spelers per categorie voorgesteld, krijgt u te horen hoe het voorbereidingsprogramma in elkaar steekt, wordt een woordje uitleg gegeven in verband met het te betalen lidgeld, de geplande activiteiten voor het komende seizoen worden meegegeven, er wordt uitgelegd wat er te doen staat bij een ongeval, er worden korte en lange termijndoelstellingen meegedeeld en zo verder.

Kortom, heel wat informatie zal u die avond meekrijgen, zodat het voetbalseizoen 2018-2019 vlot kan opstarten en verlopen.

Wij hopen dan ook ten stelligste op uw aanwezigheid.

 

Sportieve groeten,

 

Jeugdvoorzitter: Patrick Deboo

Jeugdcoördinator: Tim Van der Elst

Sportief Verantwoordelijke: Yannick Bousson

Gerechtigd Correspondent: Danny De Coninck

Start a Conversation

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *